Uçurtmanın Gözünden Mardin (İstanbul)

 
MAREV Vakfı tarafından desleklenen ve Kumanda ile yönetilen düzenek ile istenilen yükseklikte görüntünün alınması mümkün diyen Zahit MUNGAN'ın 2 sergisinin açılışı 06 Nisan Marev Vakfı Ataşehir/İstanbul yapılacak.
 
Yaptığı ilginç uçurtmalarla birçok uluslar arası birincilikleri bulunan Martı Uçurtma Kulübü üyesi Zahit Mungan, Çocukluğumdan beri Mardin Kalesi'ne çıkma hayali yaşadığını belirterek, kaleye çıkamadığı için bu hayalini gökyüzünde uçurtmaya bağladığı kamera sistemi gerçekleştirdiğini söyledi.
 
    Kumanda ile yönetilen düzenek ile istenilen yükseklikte görüntünün alınması mümkün diyen Zahit MUNGAN'ın 1.sergisinin açılışı 1 Ekim 2013 taihinde  Mardin Müzesinde yapılmış ve yoğun ilgi görmüştü.
40 yıldır kapalı olan Mardin Kalesi'ne çıkma hayalini yaşayan uçurtmaya taktığı özel düzenekle açmayı başaran Zahit Mungan, uçurtma üzerinden çektiği fotoğraflarla 2.sergisinini İstanbul'da  açmaya hazırlanıyor
 
Kumanda ile yönetilen düzenek ile istenilen yükseklikte görüntünün alınması mümkün diyen Zahit MUNGAN'ın 2 sergisinin açılışı 06 Nisan Marev Vakfı Ataşehir/İstanbul yapılacak. Kadim şehir Mardin'i bu kez de havada izlemek çok keyifli olacak.Ataşehir Marev'de 6 Nisan tarihinde açılacak olan Hava Fotoğraf Sergisi 12 Nisan tarihine kadar ziyaretçilere açık tutulacak.
 
Fotoğraflar İçin Tıklayın